Ezel Tarım Petrol olarak 2005 yılından bu yana tarım, inşaat, akaryakıt gibi alanlarda 30'dan fazla kişi istihdam ederek hizmet vermektedir.

İletişim

Akaryakıt Sektörü

Ulusal ve Uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin akaryakıt ve madeni yağ bayiliklerini uzun yıllardır sürdüren firmamızın, Adana'da bulunan akaryakıt istasyonu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Akaryakıt sektöründeki perakende faaliyetlerimizi Türkiye geneline yayılan hizmet ağımızı etkin bir şekilde yönetebilmek, en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda öncelikle istasyonlarımız ve çevresinde gerekli güvenlik önlemlerini alır, istasyon çalışanlarının sağlıklı ve emniyetli bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri amacıyla istasyonlarımızda Enerji Petrol standartlarının gerçekleşmesini sağlar ve çevresel etkimizi minimize edecek uygulamalara imza atarız.

Gerçekleştirdiğimiz periyodik bakımlar ve ürün kontrollerinin yanı sıra istasyon personellerine sağladığımız düzenli ekipiçi eğitimlerle kusursuz hizmet hedefimizdir.

 

İstasyonumuz da eğitimli ve güler yüzlü personelimizle siz değerli perakende müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Amacımız her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak, sektördeki öncülüğümüzü korumak ve müşterilerimize en kaliteli , en hızlı ve emniyetli servisi vermektir. İstasyonlarımızda siz müşterilerimize farklılaştırılmış akaryakıt ve LPG ürünlerini sunduğumuz gibi, Madeni Yağ Satışı-Servis ve Market hizmeti de verilmektedir.

Türkiye genelinde bulunan istasyon sayımızı yükseltmek 2020 yılı başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

architeck-subscribe-image
En Son Haberleri Almak için Kaydolun
Okuyucunun dikkatinin dağılacağı uzun zamandır bilinen bir gerçektir.